Jump to content
  • Sign Up

[EU][PvX] Peace Was Never an Option [HONK] hungarian guild is looking for members


Gamora.1584

Recommended Posts

Szépjónapot,

TE! Igen, te! Szeretnél egy olyan guildbe tartozni ahol mindenki tudja miről beszél? Egy olyan guildbe, ahol az emberek ténylegesen jók a játékban? Egy olyan guildbe, ahol mindenki OP és téged is megtanítanak hogyan legyél OP? Ha igen, akkor sajnos nem a [HONK]-ot keresed.

A [HONK] egy kis guild, kedves és segítőkész játékosokkal. Csatlakozz hozzánk ha szeretnél jó hangulatban, fárasztó vicceket hallgatva játszani és nézni ahogy bénázva próbálunk kitalálni új játékmódokat.

Mit tudunk ajánlani?

  • Egy outdated meme köré épített guildet
  • LVL 19-es Guild Hall remek dekorációkkal és szakadékokkal amikbe ha beleesel, meghalsz (Lost Precipice)
  • Minden héten közös Guild Mission
  • Egy szentély Logan Thackeray-nek a Guild Hall-ban ami előtt minden Guild Mission előtt kötelezően el kell mondani egy imát (ha nem, kirúgunk)
  • Segítség főleg PVE, de akár PvP, WvW, Fractal, Dungeon és Strike Mission contentetekkel

Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj itt vagy a játékban és megbeszélhetjük a részleteket.

(same in english)Hello there,

YOU! Yes, you! Do you want to belong to a guild where everyone knows what they're talking about? To a guild where everyone is actually good at the game? To a guild where everyone is OP and will teach you how to be OP? If yes, then unfortunately you are not looking for [HONK].

[HONK] is a small guild with nice and helpful members. Join us if you would like to have fun and listen to bad jokes while playing, and witness as we try to (badly) figure out game modes that are new to us.

What do we offer?

  • A guild created around an outdated meme
  • LVL 19 Guild Hall with great decorations and deeps chasms where you can fall to your death (Lost Precipice)
  • Guild Missions every week
  • A shrine to Logan Thackeray in the Guild Hall, where you have to say a prayer each time we start a Guild Mission (otherwise you will be kicked)
  • Help mostly with PvE, but even with PvP, WvW, Fractal, Dunreon and Strike Mission contents

Send me a message here or in-game if you are interested!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Helló
Visszatérő játékos vagyok, egy hosszú kihagyás után kezdeném újra a gw2-t. Nem tudom meddig fog kitartani ez az újonan jött lelkesedésem, de egy jó guild valószínűleg sokat segítene, hogy ne múljon el egy darabig. Ha van hely egy casual játékosnak szívesen csatlakoznék!
edit: ja és annak ellenére amit az account-nevem sugall, nem csaj vagyok 😄

Edited by Kicsicsillag.5236
+info
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...