Jump to content
  • Sign Up

[TR][PvX] Stancona [STN] Guild is Looking for Turkish Players


emnbydk.4160

Recommended Posts

Stancona [STN] is a Turkish guild. I will write the details in Turkish:

 

Biz Kimiz: Genellikle her tür içerikle ilgilenen fakat genel manada PvE ile ilgilenen bir guildiz. Hem yeni hem de eski oyuncularımızla güzel bir arkadaşlık ve aile ortamı kuruyoruz. Birçok maceraya beraber koştuğumuz 200 kişi barajını yakında devireceğimiz küçük bir arkadaş gurubu ve aileyiz.

 

Bizden Ne Beklemelisiniz: Öncelikle biz bir Avrupa guildiyiz, çoğu sunucudan ve Türkiye'nin her şehrinden üyelerimiz bulunmakta. WvW ve PvP üzerine çok fazla düşmedik fakat kendi aramızda spontane olarak bu içerikleri de ara ara yapmaktayız. Genel manada Fractal, Raid, Strike Mission, Dungeon, HP Run ve Training gibi şeyler yapıyoruz.

 

Size Ne Sunuyoruz: 

-Discord: Guild sorumlularıyla ve diğer oyuncularla iletişime geçip, kaynaşıp, yardımlaşabileceğiniz ses ve yazı kanalları ile dolu bir mekan.

-Tüm üyelerimizi Discord sunucumuza katılmaya ve aktif olmaya teşvik ediyoruz. Discord, önemli duyuruları yaptığımız, etkinlikler için bir araya geldiğimiz veya sadece guild arkadaşlarımızla sohbet ettiğimiz bir yer olduğundan, guildimizin en önemli temellerinden biridir. Tabii ki size baskı yapmıyoruz, sesli konuşmak istemezseniz mikrofonunuzu kapatıp yazı kanallarına kitten yazabilirsiniz.

-Ekipman İlerlemesi/Seviye Alma/Sınıflar ile ilgili tavsiyeler ve yardımlar. Guilde soru sormakta çekinmeyin, bilgili bir kişi olacaktır ve size yardımcı olabilir.

-Karakterlerinizi daha hızlı geliştirebilmek için Hero Point Run etkinlikleri.

-Haftalık guild görevleri

-Raid trainingleri

-Festival etkinlikleri

-Achievement Run etkinlikleri

-Çekilişler

-Türkçe içerik ve rehberler (bknz. Stancona)

 

Bilmeniz Gerekenler: -%100 represent zorunlu değildir-Dahil olmak anahtar noktadır, topluluğa ne kadar katılırsanız o kadar çok bir şeyler alırsınız.-Hem başlangıç seviye hem de üst düzey liderliğe doğru giden yolda birçok fırsat bulacaksınız.-En yoğun zamanlarımız genellikle akşam saatleri ve hafta sonlarıdır.

 

Aramıza Nasıl Katılabilirsin:

-Discord sunucumuza gelip guilde katılmak istediğini belirterek aramıza katılabilirsin.Discord Sunucumuz: discord.stancona.org

-Oyun içerisinden iletişime geçebilirsin. emnbydk.4160 Neoniac.2813 Ashen.8276

Sağlıcakla kalın, herkese iyi oyunlar.

Stancona [STN]

Edited by emnbydk.4160
Link to comment
Share on other sites

National communities are what we need for this game , they are helping so many people joining the game who doesn t even heard it before , gw2 is a hard to understand game , so many casual mechanics but also lots of hardcore elitist players as well , unique mmo aspects etc. Thanks for this awesome organisation !

Link to comment
Share on other sites

Turkish : Yeni arkadaşlar , bu oyun eşsiz mekanikler barındırıyor , eski mmo lar ile karıştırılmamalı , ülkemiz oyuncularında karşılaştığımız en büyük problem bu , rekabet arıyorsanız o da pvp içeriklerde mevcut , veya hesap zenginliği yaparsınız ama bunlarla hava atmak da gereksiz . Sonuçta hepimiz bu oyundan keyif almaya çalışıyoruz . Bize katılın ve bu güzel ortamda hep birlikte keyifli bir oyun deneyimi yaşayalım .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...