Turkish Elite Force [TR] yeni oyuncularini ariyor — Guild Wars 2 Forums

Turkish Elite Force [TR] yeni oyuncularini ariyor

Turkish Elite Force [TR] Gandara serverinde ilk kurulan guildlerinden biridir. Inactive hale getirlidikten sonra yeniden active hale getirmeye karar verdik.

Saygi ve sevgi en önemli unsurlarindandir guildimizin.

Herkezin bildigi nezaket davranislarini guildimiz cok önem vermektedir.

Suan 23 üyemiz var ve guildhallumuz lvl 24 dir. Bütüm bufflar acilmistir.

PvE icin server aranmamaktadir. WvW icin etkinliklerimiz Gandara serverindedir.

PvE olaraktan,

Fractal
Raid
Meta events (Hot, Sw, Akili) yapmaktayiz

PvP etkinliklerimiz var

(This is an guild advertism for Turkish players)

Comments

• Deaths.9165Deaths.9165 Member ✭✭

daha haliye guilde alim vardir.

guilde alim devam etmektedir

üye alimi devam etmektedir

36 üye ile beraber guildhallumuzu lvl 28 olmustur. Guilde üye alimi devam etmektedir

• Kiminle iletişime geçebilirim oyun içinde hocam.

• guildimiz 62 üye kapsamakta ve alim devam ediyor.

• guildimiz 73 üye kapsamakta ve alim devam ediyor

• guildimiz 81 üye kapsamakta ve alim devam ediyor

• Guildimiz lvl 30 olmakla beraber 89 üye kapsamaktadir artik. Herkez davetlidir. (07.09.2018)

• Merhaba,
    Ben sadece WvW oynuyorum ve Seafarer's Rest te oynuyorum. ancak son 2 aydır adam yok server kalabalık görünüyor wvw boş. Gandara'da durum nedir?

• gandarada farkli degil> @Darkside.8524 said:

Merhaba,
    Ben sadece WvW oynuyorum ve Seafarer's Rest te oynuyorum. ancak son 2 aydır adam yok server kalabalık görünüyor wvw boş. Gandara'da durum nedir?

• @Deaths.9165 said:
    gandarada farkli degil> @Darkside.8524 said:

Merhaba,

wvw rank listesinde gandara 2. görünüyor. sfr 11. sırada hele bu hafta bitsin ondan sonra görün. son 4-5 haftadır dipte. bu hafta Abaddon ve Elona Reach var. listede ikiside bizden aşağıda; nüfus deseniz sfr daha kalabalık görünüyor ancak sonuç hüsran hatta ötesi aşağıdaki ekran görüntüsü herşeyi anlatacaktır. Görüntü bugüne özel değil hergün böyle
    https://i.hizliresim.com/DY3loz.jpg

• Guild hala aktif mi? Şayet aktif ise kimin ile iletişime geçmemiz gerekiyor?

• Ben çalıştığımdan dolayı sadece günlük fracları ve zamanım olursa world boss ları yapıyorum alım var mı hala ? gandarada değilim pve oynadığım için fark etmediğinden en azından pve esnasında iki hoş sohbet iki boss kesme keyfi yaşarım diye düşündüm :D ?

• Guild halen açıkmı abiler. Üye alımı varmı?

©2010–2018 ArenaNet, LLC. All rights reserved. Guild Wars, Guild Wars 2, Heart of Thorns, Guild Wars 2: Path of Fire, ArenaNet, NCSOFT, the Interlocking NC Logo, and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCSOFT Corporation. All other trademarks are the property of their respective owners.